Jakie są najmilsze znaki zodiaku?

Znaki zodiaku po części charakteryzują dane osoby i ich {charakter/styl życia}. Jaki znak jest najmilszy, a jaki niekoniecznie? Oto ranking:

12. Skorpion- Skorpion to bardzo specyficzny znak zodiaku, często budzący kontrowersje i nie jest uznawany za {najmilszy/najserdeczniejszy}. Ludzie spod znaku skorpiona często są zamknięci na innych, bywają przemądrzali.

11. Baran- barany są bardzo impulsywne i specyficzne. Lubią być podziwiane, ciężko do nich dotrzeć. Doskonale wiedzą, że potrafią być wredne. Swoją upartość nazywają asertywnością. Również ciężko im otworzyć się na innych ludzi. Nie przywiązują się do innych osób i nie zabiegają o nie.

10. Panna- osoby spod znaku panny są często postrzegane jako dumne, wyniosłe i przemądrzałe. Lubią krytykować innych i cały świat wokół, zdecydowanie nie są najmilsze na świecie. {Bywają/Są} uszczypliwe i wredne.

9. Lew- kolejnym znakiem w rankingu jest lew. Lwy są odważne i pewne siebie, nie boją się ciętych ripost i uwielbiają być w centrum uwagi. Osoby spod znaku Lwa nie mają cierpliwości do ludzi, którzy celowo je atakują. Przebywanie z nimi może być męczące, zwłaszcza gdy się jest osobą nieśmiałą.

Jaka jest przyszłość wszechświata?

8. Wodnik- wodniki to chodzący indywidualiści, mający własny świat i własne cele. Żyją tu i teraz, chwilą. Nie myślą o tym, co będzie. Nie są to do końca {miłe/serdeczne} osoby, nie należy nadużywać ich życzliwości, bo są bardzo wrażliwi na wykorzystywanie ich {osoby/dobroci}.

7. Bliźnięta- znak bliźniąt jest bardzo specyficzny, tak jak ich symbol, często mają dwie twarze i ciężko je do końca odczytać. Są bardzo zmienne, ale zawsze chętne do pomocy. Bliźnięta mogą być albo bardzo miłe, albo bardzo {podłe/okropne}, wszystko zależy od tego, w jakim nastroju je {złapiesz/zastaniesz}.

6. Koziorożec- koziorożce często sprawiają wrażenie osób obojętnych na wszystko i wszystkich. Kiedy wpadną w zły nastrój, bywają {mściwe/podłe} i próbują skonfrontować się z drugą stroną w najgorszych możliwych {momentach/warunkach}. W rzeczywistości bardzo przejmują się niemalże każdą sytuacją. Bardzo pomocni ludzie, warto zwrócić się do nich o pomoc.

5. Byk- byk to {symbol/znak} {związany/powiązany} z ziemią, jest więc stabilny i konkretny. Chętnie służy pomocą, ale często oczekuje czegoś w zamian. Bardzo ceni sobie wartości rodzinne. Są też bardzo cierpliwe, więc z pewnością pomogą w wielu problemach.

4. Strzelec- Strzelec to także indywidualista, otaczający się gronem znajomych. Bardzo otwarty i pewny siebie. Ma {wiele/mnóstwo} znajomości w różnych dziedzinach. Jest naturalnie miły, bo nie widzi powodu, dlaczego miałby być nieprzyjemny dla {ludzi/innych}.

3. Ryby-to osoby, które{uwielbiają/kochają} być {życzliwe/miłe} dla innych. Gdy robią coś miłego dla drugiej osoby, czują, że działają tym na korzyść dla siebie. Kochają uczucie obdarowywania i życie w przyjaznych relacjach. Są niesamowicie miłe oraz bezinteresowne i uczynne. Ryby są też bardzo wrażliwe i wyrozumiałe

2. Rak- rak to bardzo przyjazny i z reguły dobry znak zodiaku, emanuje dobrocią i miłością. Uwielbia ludzi i przyjaciół wokół. To osoby, które są życzliwe, ale też bardzo temperamentne.

1. Waga-Waga jest najmilszym znakiem zodiaku, jaki kiedykolwiek spotkasz, {ponieważ/bo} zawsze stara się być dobra i uczynna. Uwielbia pomagać innym. Często odkłada na bok własne uczucia, by sprawić {radość/przyjemność} komuś innemu. Są niesamowicie bezinteresowne.